NGT Prístrešok QUICKFISH Shelter 60"

0 hodnotenie
Značka NGT
 FBB-BROLLY-60-CARP
Doprava zadarmo!

Britská značka NGT prichádza s parádnym prístreškom pre kratšie a rýchlejšie výpravy!Je vyrobený z vodeodolného materiálu 210D s podlepenými švami. Súčasťou prístrešku sú aj dve pevné (tzv. búrkové) tyčky, vďaka ktorým je prístrešok veľmi stabilný. Tento pomerne kompaktný prístrešok napriek tomu pojme všetky klasické lehátka, ale batožinu už budete najskôr musieť vyskladať práve pod lehátko! Zloženie aj rozloženie tohto prístrešku je ľahké a je to otázka niekoľkých minút. Dodávané v praktickom prepravnom obale vrátane popruhov cez rameno. Transportná dĺžka: 150 cm Rozmery: hĺbka: 190cm, šírka: 250cm, výška: 126cm... Celý popis

78.1 EUR
 cena po  registráciu: 
74.2 EUR
Skladem do 2 pracovních dnů
Popis tovaru

Britská značka NGT prichádza s parádnym prístreškom pre kratšie a rýchlejšie výpravy!Je vyrobený z vodeodolného materiálu 210D s podlepenými švami.Súčasťou prístrešku sú aj dve pevné (tzv. búrkové) tyčky, vďaka ktorým je prístrešok veľmi stabilný.

Tento pomerne kompaktný prístrešok napriek tomu pojme všetky klasické lehátka, ale batožinu už budete najskôr musieť vyskladať práve pod lehátko! Zloženie aj rozloženie tohto prístrešku je ľahké a je to otázka niekoľkých minút. Dodávané v praktickom prepravnom obale vrátane popruhov cez rameno.

Transportná dĺžka: 150 cm

Rozmery: hĺbka: 190cm, šírka: 250cm, výška: 126cm