Kategoria

NGT Svetlo Profiler 21 LED Light Solar

0 hodnotenie
Značka Zfish
Náš kód: i315_FTL-LIGHT-PROFILER
Běžné zboží

Na želanie mnohých rybárov anglická značka NGT vyvinula veľmi intenzívne svetlo s vysokým výkonom powerbanky a zároveň možnosťou solárneho napájania. Táto pomôcka je univerzálny a praktický zdroj svetla pre obstaranie prvotriednych fotografiu za zlých svetelných podmienok. S touto pomôckou budú fotografie vašich nočných úlovkov dokonalé ako za denného svetla. Je osadené 21 (čisto bielymi) super jasnými LED diódami so svietivosťou až 525 lúmenov + 10 červených led diód s napájaním z internej lítiové batérie a alebo solárneho panelu, ktorý je umiestnený na zadnej strane svetla. Svetlo má taktiež polohovateľný stojan a závit pre pripojenie konektora na skrutkovacie vidličku. Veľkou výhodou je vysoká kapacita vnútornej batérie, ktorá zároveň slúži ako power banka a možno s ňou nabiť bežný smartphone, až 4x. Pre využitie powerbanky a nabíjanie boli použité štandardné USB konektory, kompatibilné s väčšinou zariadení. 21 čisto jasných Led diód so svietivosťou až 525 lúmenov 10 červených led diód Výdrž svietenia: 1.úroveň = 5 hod, 2.úroveň = 9 hod, 3.úroveň = 22 hod, 4.úroveň - 200hod Kapacita batérie 8000 mAh - pre nabitia bežného smartphonu, až 4x Dobíjacie doba: 7,5 hodiny Nabíjanie pomocou solárneho panelu 5 úrovní indikácia nabitia batérie Možno naskrutkovať na vidličku pomocou konektora (neni súčasťou balenia) Nastaviteľný magnetický stojanček Odľahčenie ABS telo - iba 352 g Rozmery: 150x95 mm... Celý popis

40.1 EUR
38.1 EUR
 cena po  registráciu
Skladom v eshope
Popis tovaru

Na želanie mnohých rybárov anglická značka NGT vyvinula veľmi intenzívne svetlo s vysokým výkonom powerbanky a zároveň možnosťou solárneho napájania. Táto pomôcka je univerzálny a praktický zdroj svetla pre obstaranie prvotriednych fotografiu za zlých svetelných podmienok. S touto pomôckou budú fotografie vašich nočných úlovkov dokonalé ako za denného svetla. Je osadené 21 (čisto bielymi) super jasnými LED diódami so svietivosťou až 525 lúmenov + 10 červených led diód s napájaním z internej lítiové batérie a alebo solárneho panelu, ktorý je umiestnený na zadnej strane svetla. Svetlo má taktiež polohovateľný stojan a závit pre pripojenie konektora na skrutkovacie vidličku.
Veľkou výhodou je vysoká kapacita vnútornej batérie, ktorá zároveň slúži ako power banka a možno s ňou nabiť bežný smartphone, až 4x. Pre využitie powerbanky a nabíjanie boli použité štandardné USB konektory, kompatibilné s väčšinou zariadení.

  • 21 čisto jasných Led diód so svietivosťou až 525 lúmenov
  • 10 červených led diód
  • Výdrž svietenia: 1.úroveň = 5 hod, 2.úroveň = 9 hod, 3.úroveň = 22 hod, 4.úroveň - 200hod
  • Kapacita batérie 8000 mAh - pre nabitia bežného smartphonu, až 4x
  • Dobíjacia doba: 7,5 hodiny
  • Nabíjanie pomocou solárneho panelu
  • 5 úrovní indikácia nabitia batérie
  • Možno naskrutkovať na vidličku pomocou konektora (neni súčasťou balenia)
  • Nastaviteľný magnetický stojanček
  • Odľahčenie ABS telo - iba 352 g

Rozmery: 150x95 mm