Daiwa Prút NINJA X Stalker CARP 10ft 3lb
Popis výrobku Daiwa Prút NINJA X Stalker CARP 10ft 3lb
| transportná dĺžka | 0 cm |
| hmotnosť prútu | 0 g |
| testovacie krivka | 5,75 lb |
| počet dielov | 2 |
| Dĺžka prútu | 1,6m |
| Veľkosť navádzacieho očka | 0 mm |
| gramáž do | 3lb |
| počet dielov | 2 |
| transportná dĺžka | 156 cm |
| hmotnosť prútu | 285 g |
Kaprárske prúty vo vynikajúcom pomere cena/výkon
Pri zdolávaní ryby má prút progresívnu akciu a skvele absorbuje silné výpady – riziko straty úlovku je redukované na minimum!
Model v dĺžke 3,6 m v gramáži 3lb majú 40 mm prvé očko (Produktové číslo: 11595-366), rovnako sú dostupné aj s 50 mm prvým očkom (Produktové číslo: 11595-367). Štvordielne prúty Ninja X Carp sú veľmi praktické na prepravu, ušetria vám veľa miesta. Napriek svojej krátkej transportnej dĺžke majú skvelé nahadzovacie aj zdolávacie vlastnosti.
TECHNOLÓGIE:
- HMC+® karbónový blank
- Extra štíhly blank
- Progresívna akcia
- Pogumovaná rukoväť
- Titán-oxidové dvojpätkové očká
