Plastilys Řízkovnice 7L + Vzduchovanie ZADARMO

Značka Plastilys
Náš kód: i315_SV7H+A-GR

Akčné Set: Řízkovnice + vzduchovania zadarmo! Najobľúbenejšie model řízkovnice, ktorá je kompaktných rozmerov. Je vyrobená z vysoko kvalitného recyklovateľného plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Řízkovnice sa skladá z dvoch častí, vedra s pevným plastovým madlom a vyberateľným košom. Vnútorný kôš má v sebe otvor pre vzduchovací hadičku a výklopný otvor s poistkou. Vyrobené vo Francúzsku. Rozmery: D30 x V16 x H20 cm Obsah: 7 litrov Teraz ku každej řízkovnici úplne zadarmo vzduchovací motůrek v hodnote 149 Sk. Batériový vzduchovací motůrek, ktorý je napájaný dvoma batériami. Motůrek má v zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte k řízkovnici. Napájanie 2x1,5V batéria typ R20 "D" (nie sú súčasťou výrobku). Súčasťou motorkom je hadička 50 cm a vzduchovací kamienok.... Celý popis

15.1 EUR
14.3 EUR
 cena po  registráciu
Záruka 24 mesiacov
Na sklade - môžete mať ešte dnesOsobný odber na predajni v Hradci Králové ZADARMOdoručenie dopravcom 
Popis tovaru

Akčné Set: Řízkovnice + vzduchovania zadarmo!

Najobľúbenejšie model řízkovnice, ktorá je kompaktných rozmerov. Je vyrobená z vysoko kvalitného recyklovateľného plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu.
Řízkovnice sa skladá z dvoch častí, vedra s pevným plastovým madlom a vyberateľným košom. Vnútorný kôš má v sebe otvor pre vzduchovací hadičku a výklopný otvor s poistkou.
Vyrobené vo Francúzsku.

Rozmery: D30 x V16 x H20 cm
Obsah: 7 litrov

Teraz ku každej řízkovnici úplne zadarmo Vzduchovač motůrek v hodnote 149 kč.

Batériový vzduchovací motůrek, ktorý je napájaný dvoma batériami. Motůrek má v zadnej časti praktický klip, vďaka ktorému ho ľahko prirobíte k řízkovnici.
Napájanie 2x1,5V batéria typ R20 "D" (nie sú súčasťou výrobku). Súčasťou motorkom je hadička 50 cm a vzduchovací kamienok.