Prehľad recenzí

Samolepku se mi podařilo nalepit na auto aniž bych ji poškodil Poté sem byl s autem v mičce a měl sem trochu strach jestli tam poté bude a byla nepoškozená tak asi dobrý
Recenziu overil Heureka
Samolepku se mi podařilo nalepit na auto aniž bych ji poškodil Poté sem byl s autem v mičce a měl sem trochu strach jestli tam poté bude a byla nepoškozená tak asi dobrý
Recenziu overil Heureka
dobrý pomocník
Recenziu overil Heureka
POměr cena/užitná hodnota.
Recenziu overil Heureka
Dobré krmení
Recenziu overil Heureka