Prehľad recenzí

Moc malé.
Recenziu overil Heureka
Produkt jsem vybral bez zkušenosti se stejnou věcí. Křeslo se hůře šteluje a má dlouhý sed, pro dlouhé sezení by mohlo být pohodlnější. Výhodou je robustnost konstrukce. Kvalita zpracování je dobrá.
Recenziu overil Heureka
Uvidíme jak to ryby příjmou
Recenziu overil Heureka
Nevím jak to bude...záběry by mohli bejt né!!?
Recenziu overil Heureka
Krátký silon a vážu si to sám používám šňurku moc tvrdé
Objednàš přijede co sis objednal šmitec!!
Recenziu overil Heureka