Prehľad recenzí

Nemám s tím zkušenost, zkouší, to.
Recenziu overil Heureka
Je malá
Recenziu overil Heureka
cenapevnost
špatně se otvírá, takže trvá dlouho než člověk rybičku nastražídíky špatnému otvírání se poškozuje lankopoměrně dost poškozuje rybičkunení vhodná na prošívání menší rybičky (zejména živé)
Celkově spíše horší jehla. Klasická černá s delším otvíráním funguje lépe. S touto je to spíše trápení, ale zdá se, že alespoň vydrží.
Recenziu overil Heureka
Moc malé.
Recenziu overil Heureka
Produkt jsem vybral bez zkušenosti se stejnou věcí. Křeslo se hůře šteluje a má dlouhý sed, pro dlouhé sezení by mohlo být pohodlnější. Výhodou je robustnost konstrukce. Kvalita zpracování je dobrá.
Recenziu overil Heureka