Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Feeder Pro 0,14-0,20mm

Značka Awa-Shima
Náš kód: P1409

Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Feeder Pro - špeciálny vlasec pre Feeder... Celý popis

5.1 EUR
4.8 EUR
 cena po  registráciu
Momentálně nedostupné
Súvisiaci tovar
Esox Rybársky vlasec Raptor Hi-Tech
Esox Rybársky vlasec Raptor Hi-Tech
2.3 EUR
Skladom - môžete mať dnes
Rybársky vlasec Awa shima Ion Power Pike Mission 150m
Rybársky vlasec Awa shima Ion Power Pike Mission 150m
5.1 EUR
Nie je na sklade
Berkley Nanofil Clear Mist 125m
Berkley Nanofil Clear Mist 125m
17 EUR
Skladom - môžete mať dnes
Popis tovaru

Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Feeder Pre 0,14-0,20mm

 

Awa-shima ION POWER Feeder Pro - špeciálny vlasec pre Feeder. Postupné rýchle potopenie vlasca od miesta dopadu záťaže, umožňuje dokonalú kontrolu presnosti nahodení a vďaka tomu rýchlejšie akcie závodným, ale aj ostatným rybárom. Nízka prieťažnosť vlasca umožňuje bezprostredný kontakt pri záseku aj na dlhé vzdialenosti. Potápavý -bezpaměťový -obzvlášť vláčny Polymer -vysoká uzlové pevnosť a ťažná sila -vysoko oderuvzdorný -kalibrovaný priemer (+, - 0,05mm)

AWA-SHIMA dlhodobo spolupracuje s Mitsubishi továrňami Japonsko, od ktorých používa pre výrobu vlascov Novamid polymér. Novamid je najviac spoľahlivý polymér skúšaný v AWA-SHIMA laboratóriách a monofil vyrobený Japonskými stroju je najhladšie, aký kedy bol vyrobený.

Novamid má tiež nulovú pamäť, vysokú pevnosť v oderu a neuveriteľnú pevnosť v uzle. Informácie na obaloch vlascov sa odvolávajú na testy pri rybárčenie, ktoré musia byť vykonané skúsenými rybármi, ktorí zaručujú vykonanie testov v najnáročnejších podmienkach rybolovu. Všetky AWA SHIMA vlasca sú vyrobené z Mitsubishi Novamid polymérov a nylonových živíc. AWA SHIMA monofilové továrne boli jednými z prvých, ktoré navíja cievky paralelnom systémom - PLS.

Toto je jediný výrobný proces, ktorý umožňuje navíjanie vlasca z cievky na navijak bez akéhokoľvek krútenia a následných škôd. Cievka navijaku navinutá PLS vlascom umožňuje dlhšiu nadhody a vlasec má vďaka tomuto systému vinutia dlhšiu životnosť.

 

Súvisiace kategórie: Boilies, dipy, cesta

Parametre
návin: 150 m