Rybársky vlasec Awa-Shima Ion Power Feeder Pro 0,14-0,20mm

0 hodnotenie
Značka Awa-Shima
Náš kód:  P1409

Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Feeder Pro - špeciálny vlasec pre Feeder... Celý popis

4.9 EUR
 cena po  registráciu: 
4.6 EUR
Momentálně nedostupné
Popis tovaru

Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Feeder Pre 0,14-0,20mm

 

Awa-shima ION POWER Feeder Pro - špeciálny vlasec pre Feeder. Postupné rýchle potopenie vlasca od miesta dopadu záťaže, umožňuje dokonalú kontrolu presnosti nahodení a vďaka tomu rýchlejšie akcie závodným, ale aj ostatným rybárom. Nízka prieťažnosť vlasca umožňuje bezprostredný kontakt pri záseku aj na dlhé vzdialenosti. Potápavý -bezpaměťový -obzvlášť vláčny Polymer -vysoká uzlové pevnosť a ťažná sila -vysoko oderuvzdorný -kalibrovaný priemer (+, - 0,05mm)

AWA-SHIMA dlhodobo spolupracuje s Mitsubishi továrňami Japonsko, od ktorých používa pre výrobu vlascov Novamid polymér. Novamid je najviac spoľahlivý polymér skúšaný v AWA-SHIMA laboratóriách a monofil vyrobený Japonskými stroju je najhladšie, aký kedy bol vyrobený.

Novamid má tiež nulovú pamäť, vysokú pevnosť v oderu a neuveriteľnú pevnosť v uzle. Informácie na obaloch vlascov sa odvolávajú na testy pri rybárčenie, ktoré musia byť vykonané skúsenými rybármi, ktorí zaručujú vykonanie testov v najnáročnejších podmienkach rybolovu. Všetky AWA SHIMA vlasca sú vyrobené z Mitsubishi Novamid polymérov a nylonových živíc. AWA SHIMA monofilové továrne boli jednými z prvých, ktoré navíja cievky paralelnom systémom - PLS.

Toto je jediný výrobný proces, ktorý umožňuje navíjanie vlasca z cievky na navijak bez akéhokoľvek krútenia a následných škôd. Cievka navijaku navinutá PLS vlascom umožňuje dlhšiu nadhody a vlasec má vďaka tomuto systému vinutia dlhšiu životnosť.

 

Súvisiace kategórie: Boilies, dipy, cesta

Parametre
návin: 150 m
Súvisiaci tovar
Esox Vlasec Raptor Hi-Tech
Esox Vlasec Raptor Hi-Tech
2.3 EUR
Skladom - môžete mať dnes
Akcia Mivardi Rybársky vlasec Carbon feeder 200m
Výprodej
Akcia Mivardi Rybársky vlasec Carbon feeder 200m
7 EUR
Skladom v eshope