Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Match Sinkfast 150m

Značka Awa-Shima
Náš kód: P1727

Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Match Sinkfast - špeciálne vyvinutý potápavý vlasec pre chytanie s match prútmi.... Celý popis

5.9 EUR
5.6 EUR
 cena po  registráciu
Momentálně nedostupné
Popis tovaru

Rybársky vlasec Awa-shima Ion Power Match Sinkfast

 

Špeciálne vyvinutý potápavý vlasec pre chytanie s match prútmi. Stopercentná veľmi rýchle potopenie vlasca umožňuje dokonalý kontakt s plavákom a vďaka tomu rýchlejšie akcie závodným, ale aj ostatným rybárom. Nízka prieťažnosť vlasca umožňuje bezprostredný kontakt pri záseku aj na dlhé vzdialenosti. Veľmi potápavý -bezpaměťový -obzvlášť vláčny Polymer -vysoká uzlové pevnosť a ťažná sila -vysoko oderuvzdorný -kalibrovaný priemer (+, - 0,05mm).

AWA-SHIMA dlhodobo spolupracuje s Mitsubishi továrňami Japonsko, od ktorých používa pre výrobu vlascov Novamid polymér. Novamid je najviac spoľahlivý polymér skúšaný v AWA-SHIMA laboratóriách a monofil vyrobený Japonskými stroju je najhladšie, aký kedy bol vyrobený.

Novamid má tiež nulovú pamäť, vysokú pevnosť v oderu a neuveriteľnú pevnosť v uzle. Informácie na obaloch vlascov sa odvolávajú na testy pri rybárčenie, ktoré musia byť vykonané skúsenými rybármi, ktorí zaručujú vykonanie testov v najnáročnejších podmienkach rybolovu. Všetky AWA SHIMA vlasca sú vyrobené z Mitsubishi Novamid polymérov a nylonových živíc. AWA SHIMA monofilové továrne boli jednými z prvých, ktoré navíja cievky paralelnom systémom - PLS.

Toto je jediný výrobný proces, ktorý umožňuje navíjanie vlasca z cievky na navijak bez akéhokoľvek krútenia a následných škôd. Cievka navijaku navinutá PLS vlascom umožňuje dlhšiu nadhody a vlasec má vďaka tomuto systému vinutia dlhšiu životnosť.

 

Súvisiace kategórie: Boilies, dipy, cesta

Parametre
návin: 150 m
návin: 150m