Rapala Wobler Scatter Rap Deep Husky Jerk 10 CLN 10cm 10g
Popis výrobku Rapala Wobler Scatter Rap Deep Husky Jerk 10 CLN 10cm 10g
| dĺžka | 10 cm |
| váha | 10 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ. 6 |
| vlastnosť | neutrálny, zvukový |
| vhodné pre | všetky druhy dravých rýb |
| hĺbkový dosah | 2,7 - 3,6 m |
| dĺžka (cm) | 10 cm |
| technika lovu | troling |
Tak ako rybka uniká nepravidelným pohybom pri útoku dravca, tak tento wobler rovnako nevyspytateľne pracuje v dosiahnutej hĺbke, vďaka špeciálne tvarovanej lopatke. Telo z odolného plastu s lopatkou Scatter Lip, trepotavé, kývavý pohyb, osadený je trojháčiky VMC z čierneho niklu. Pri trolingu je ideálny nástrahou pre všetky druhy sladkovodných rýb.
