Rybársky prút SEMA Cartel Carp 3,6m 3,25lb 3-diel
Popis výrobku Rybársky prút SEMA Cartel Carp 3,6m 3,25lb 3-diel
| transportná dĺžka | 0 cm |
| hmotnosť prútu | 0 g |
| konštrukcia | delená |
| transport | 126 cm |
| dĺžka | 360 cm |
| Vrhacia záťaž | |
| váha | |
| veľkosť navijaka | |
| typ navijaka | |
| brzdy navijaka | |
| kapacity cievky | |
| Celkom ložísk | |
| prevod navijaka | |
| MJ | 1 kus |
| testovacie krivka | 5,75 lb |
| počet dielov | 2 |
| Dĺžka prútu | 1,6m |
| Veľkosť navádzacieho očka | 0 mm |
Nová evolúcia v minulosti veľmi úspešných kaprových prútov Cartel Carp značky Sema. Trojdielne špeciály vyrobené z kvalitného uhlíka disponujú štíhlym blankom, ktorý prútom dáva akciu blížiace sa trojštvrťové parabole. Samozrejmosťou sú kvalitné očká, keď prvý očko / prvý od sedla navijaku / má vonkajší priemer 50 mm. Presné tŕňovej spojky nenarušujú akciu prútu, ktorý umožňuje dlhé hody, ale zároveň citlivé zdolávanie ryby Prúty Cartel Carp sú ponúkané v dĺžke 360 cm a v dvoch variantoch testovacie krivky - teda 3 lb a 3 a ¼ lb. Transportná dĺžka prútu je 126 cm. Hmotnosť prútu je pri modeli 3 lb 348g au modelu 3 a ¼ 365g. Prút Caretl Carp je plnohodnotný kaprový špeciál umožňujúci cielený lov kaprov v akýchkoľvek podmienkach. Jeho konštrukcia a použité materiály pri výrobe posúvajú tento prút na vysokú úroveň pri zachovaní priaznivej ceny. Prút má 6x očko
- Konštrukcia: delená
- Počet dielov: 3
- Vrhacia záťaž: 3,25 lbs
- Váha: 365g
- Dĺžka: 3,6m
- Transport: 126cm
