Rapala Wobler Shallow Shad Rap 05 HT
Popis výrobku Rapala Wobler Shallow Shad Rap 05 HT
| dĺžka | 5 cm |
| váha | 5 g |
| vlastnosť | plávajúce |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | všetky druhy dravých rýb |
| hĺbkový rozsah | 0,9 - 1,8 m |
| dĺžka (cm) | 5 cm |
| počet trojháčiky | 2 veľ.6 |
Plytko plávajúce verzia woblery Shad Rap. Ideálne sa hodí k lovu v chladných vodách na plytčine, kde sa hojne vyskytujú vodné rastliny. Najmenšia a stredná veľkosť je vhodná pre lov pstruhov, väčšiu veľkosť sa odporúča pre lov šťúk.
