Rapala Wobler Skitter Pop Top Water Fresh 09 OF
Popis výrobku Rapala Wobler Skitter Pop Top Water Fresh 09 OF
| dĺžka | 9 cm |
| váha | 14 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ. 3 |
| vlastnosť | plávajúce |
| vhodné pre | ostriež, morský ostriež, pstruh, šťuka, boleň |
| hĺbkový dosah | hladinový |
| dĺžka (cm) | 9 cm |
| technika lovu | nahadzovanie |
Skitter Pop Top Water Fresh 09 OF - Skitter Pop je balzová wobler určený pre povrchový lov. Nástraha vďaka tvaru hlavy vytvára vo vode zhluk bublín sprevádzaný špecifickým zvukom. Veľmi účinné v miestach nad vodným porastom, či v prípade, že ryby lovia pri hladine.

