Rapala Wobler Super Shad Rap Floating 14 FP
Popis výrobku Rapala Wobler Super Shad Rap Floating 14 FP
| dĺžka | 14 cm |
| váha | 45 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ.2/0 |
| technika lovu | nahadzovanie |
| vhodné pre | nílsky ostriež, šťuka, zubáč, tuniak, tarpon, makrel |
| hĺbkový rozsah | 1,5 - 2,7 m |
| dĺžka (cm) | 14 cm |
| vlastnosť | plávajúce |
Rapala Super Shad Rap je balzová wobler, približujúce sa chodom prirodzenému pohybu rýb. Možno ho účinne používať v sladkej či slanej vode, vďaka nerezovým háčikom, originálne tvarovaná lopatka dáva nástrahe rytmický pohyb s veľkou frekvenciou kmitov. Rapala Super Shad Rap je nástraha určená pre lov trofejných úlovkov!
