Nikl Trakker Products Trakker Prístrešok - Tempest Advanced 100 Shelter

Bivak Tempest Advanced sa vyznačuje použitím najnovších technológií na poli rybárskych prístreškov. Patentovaný dizajn umožňuje postavenie Tempest behom niekoľkých sekúnd a akonáhle je postavený, už v tejto chvíli stojí, bez nutnosti kolíkovanie. Geniálny konštrukcia maximalizuje vnútorný priestor pre rybárov, a pritom zostáva dostatočne kompaktný, aby sa dal prístrešok postaviť aj na tých najmenších miestach. Ventilácia Adaptive Ventilation posúva pohodlie na brehu na ďalšiu úroveň vďaka maximalizácii prúdeniu vzduchu skrz bivak, čo výrazne znižuje kondenzáciu. Štyri veľké vetracie otvory v spojení s moskytiérovým panelom poskytujú 360 ° vetranie. A ak sa počasie zmení k horšiemu, jednoducho okná zakryjete a inteligentne navrhnutý ventilačný systém, naďalej umožní prúdenie vzduchu bez nechceného prenikaniu dažďa do bivaku. Celá rada Tempest Advanced využíva náš vodeodolný a priedušný materiál Aquatexx®, ktorý ponúka jedinečnú membránu s ochrannou úrovňou UPV40, pričom zostáva neuveriteľne vodotesný a priedušný. Vlastnosti produktu revolučný, patentovaný dizajn ultra rýchle a jednoduché postavenie ventilácie Adaptive Ventilation Technology zaisťuje cirkuláciu vzduchu a znižuje kondenzáciu štyri veľké, vetracie otvory poskytujúce 360 ° vetrania v spojení s moskytiérovým panelom - Insect panel (vlož tam Jiří hypertextovej odkaz na ten panel!!) Advanced GRP Composite block - ľahký, silný a odolný proti opotrebeniu materiálu veľkosť 100 - vhodné pre jedného rybára s lehátkom nízka váha a malé transportné rozmery 2 × nepřetáčivá, búrková tyč dva úchyty na suchý zips pre pripevnenie prútov Heavy-duty podlaha NGX prepravná taška na zips dodávané s napínacím popruhom a T-kolíky Technické špecifikácie Materiál: Aquatexx® Polyester Hmotnosť: 9,5kg (plus podlaha, kolíky a tyče Quicksticks s hmotnosťou 3,6kg) Rozmery: 135 (V) x 235 (D) x 250 ( Š) cm Transportná rozmery: 125 × 27 cm

Popis výrobku Nikl Trakker Products Trakker Prístrešok - Tempest Advanced 100 Shelter

Bivak Tempest Advanced sa vyznačuje použitím najnovších technológií na poli rybárskych prístreškov. Patentovaný dizajn umožňuje postavenie Tempest behom niekoľkých sekúnd a akonáhle je postavený, už v tejto chvíli stojí, bez nutnosti kolíkovanie. Geniálny konštrukcia maximalizuje vnútorný priestor pre rybárov, a pritom zostáva dostatočne kompaktný, aby sa dal prístrešok postaviť aj na tých najmenších miestach.

Ventilácia Adaptive Ventilation posúva pohodlie na brehu na ďalšiu úroveň vďaka maximalizácii prúdeniu vzduchu skrz bivak, čo výrazne znižuje kondenzáciu. Štyri veľké vetracie otvory v spojení s moskytiérovým panelom poskytujú 360 ° vetranie. A ak sa počasie zmení k horšiemu, jednoducho okná zakryjete a inteligentne navrhnutý ventilačný systém, naďalej umožní prúdenie vzduchu bez nechceného prenikaniu dažďa do bivaku.

Celá rada Tempest Advanced využíva náš vodeodolný a priedušný materiál Aquatexx®, ktorý ponúka jedinečnú membránu s ochrannou úrovňou UPV40, pričom zostáva neuveriteľne vodotesný a priedušný.

VLASTNOSTI PRODUKTU

  • revolučný, patentovaný dizajn
  • ultra rýchle a jednoduché postavenie
  • ventilácia Adaptive Ventilation Technology zaisťuje cirkuláciu vzduchu a znižuje kondenzáciu
  • štyri veľké, vetracie otvory poskytujúce 360 ° vetrania v spojení s moskytiérovým panelom - Insect panel (vlož tam Jiří hypertextovej odkaz na ten panel!!)
  • Advanced GRP Composite block - ľahký, silný a odolný proti opotrebeniu materiálu
  • veľkosť 100 - vhodné pre jedného rybára s ležadlom
  • nízka váha a malé transportné rozmery
  • 2 × nepřetáčivá, búrková tyč
  • dva úchyty na suchý zips pre pripevnenie prútov
  • Heavy-duty podlaha
  • NGX prepravná taška na zips
  • dodávané s napínacím popruhom a T-kolíky

technické špecifikácie

Materiál: Aquatexx® Polyester

Hmotnosť: 9,5kg (plus podlaha, kolíky a tyče Quicksticks s hmotnosťou 3,6kg)

Rozmery: 135 (V) x 235 (D) x 250 (Š) cm

Transportné rozmery: 125 × 27 cm