WHITE BELLY CAT 1.80M 60-150G
Rad PEP si zachováva všetky vlastnosti, ktoré preslávili predchádzajúce generácie tejto rady u mnohých rybárov!...
Celý popisUhlíková štruktúra X Wrap umožňuje vyvinúť neprekonateľnú silu a odolnosť, vďaka čomu je tento prút neuveriteľne univerzálny a efektívny na mnoho rôznych rybárskych techník. Vďaka širokej škále modelov je možné efektívne a bez problémov pokryť rybolovné techniky od plávanej až po položenú. Táto séria sa osvedčila ako u pstruhov, tak aj u bielych rýb, ako sú plotice, pleskáče alebo aj mreny. Sú vhodné do akéhokoľvek prostredia, vďaka možnosti bezproblémového použitia ako monofilného vlasca, tak pletenej šnúry!
• Blank z M3 uhlíka s krížovým vzorom
• Citlivá akcia špičky
• Ľahké, tenké a vyvážené
• Očká vhodné na použitie monofilných vlascov aj pletených šnúr
• Univerzálny a efektívny
• Istota kvality rady PEP
| Dĺžka | 1,8 m |
| Hmotnosť | 182 g |
| Počet dielov | 1+1 |
| Transp. dĺžka | 1,4 m |
| Výrobca | MADCAT |
| Záťaž | 150 g |
| Druh rybolovu | Sumčiarina |
| Typ rukoväte | Delená, Penová (EVA) |
