Rapala Wobler Original floating 18cm SH
Popis výrobku Rapala Wobler Original floating 18cm SH
| dĺžka | 18 cm |
| váha | 21 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ.1 |
| vlastnosť | plávajúce |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | všetky druhy dravých rýb |
| hĺbkový dosah | 1,8 - 3,3 m |
| dĺžka (cm) | 18 cm |
Rapala Original Floater je balzová, dokonale univerzálne wobler so štíhlym telom. Perfektne pracuje pri všetkých rýchlostiach vláčenie, unikátne imituje drobné rybky žijúce pri dne, ide o skutočne efektívne nástrahu.
