Rapala Wobler Shad Rap Shallow Runner 9cm SB
Popis výrobku Rapala Wobler Shad Rap Shallow Runner 9cm SB
| dĺžka | 9 cm |
| váha | 12 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ. 3 |
| vlastnosť | plávajúce |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | všetky druhy dravých rýb |
| hĺbkový rozsah | 1,8 - 2,4 m |
| hĺbkový dosah | 1,8 - 2,4 m |
| dĺžka (cm) | 9 cm |
| počet trojháčiky | 2 veľ.3 |
Wobler Rapala Shad Rap Shallow Runner SB 9cm
Shallow Shad Rap je verzia určená pre lov v menších hĺbkach a plytčinách. Mimoriadne účinné je trhavé vedenie tejto nástrahy spojené so zmenou rýchlosti navíjania.
