Wychwood Kaprový prút Maximiser 12ft, 3,5 lb
Popis výrobku Wychwood Kaprový prút Maximiser 12ft, 3,5 lb
| transportná dĺžka | 0 cm |
| hmotnosť prútu | 0 g |
| testovacie krivka | 5,75 lb |
| testovacie krivka | 3,5lb |
| počet dielov | 2 |
| Dĺžka prútu | 1,6m |
| Veľkosť navádzacieho očka | 0 mm |
| Dĺžka prútu | 3,6m (12ft) |
Rad prútov Maximiser je konštruovaná z vysoko odolného HM uhlíkového materiálu, ktorý zaručuje ľahkosť blanku, avšak veľmi excelentná odozvu v špičke. V tejto rade nájdeme dva modely, obaja v gramáži 3,5 lb a očká vo veľkosti 50 mm v spodnej časti a 16 mm v špičke. Prut Maximiser bol navrhnutý tak, aby bol využitý jeho maximálny výkon a bol zaručenou voľbou pre každého rybára, ktorý hľadá nekompromisný prút v dĺžkach 12 ft alebo 12 ft 9 inch. Maximiser zaručuje dlhé hody, ktoré v pohode prehodí doterajšej prúty od Wychwood až do diaľky 172 m. A pretože celý blank prútu je veľmi agresívny, zostáva dostatok akcie aj vo vyššom mieste prútu pre dosiahnutie maximálneho vzrušenie počas lovu, a nezáleží pritom ako blízko či ďaleko je váš úlovok. Špecifikácia: - vysoko odolný uhlíkový blank HM - agresívny blank v celej dĺžke prútu - sedlo navijaku Fuji 18 mm DPS - navádzací 50 mm očko s koncovým 16 mm očkom - dĺžka prútu: 12ft - počet dielov: 2 - záťaž: 3,5 lb
