Rapala Wobler X Rap 10 GGH
Popis výrobku Rapala Wobler X Rap 10 GGH
| dĺžka | 10 cm |
| váha | 13 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ. 5 |
| technika lovu | nahadzovanie, troling |
| vhodné pre | ostriež, šťuka, pstruh, zubáč, losos |
| hĺbkový rozsah | 1,2 - 1,8 m |
| dĺžka (cm) | 10 cm |
| vlastnosť | neutrálny, zvukový |
X-RAP vám zdvihne adrenalín v krvi svojím rýchlym, agresívnym pohybom. Zvukový wobler určený pre ďaleké odhodenia je schopný ustrnúť vo vodnom stĺpci, Rozhojdávať sa, čím vyprovokuje dravca k útoku ....Plastový wobler s holografickým povrchom tela je skutočne prvotriedny nástrahou pre skúsených i začínajúcich lovca.
