Karel Nikl Hotové boilies Ready Kill Krill 1kg

Boilies Kill Krill je zložené z 23 starostlivo vybraných zložiek -nízkoteplotních rybích múčok, hodnotných mliečnych proteínov a niekoľkých druhov vybraných vtáčieho zobu

Popis výrobku Karel Nikl Hotové boilies Ready Kill Krill 1kg

hmotnosť1 kg

Hotové boilies Kill Krill Karel Nikl

 

Na vývoji tohto boilies sme nepretržite pracovali viac ako rok, vystriedali desiatky surovín, more tekutých atraktorov, extraktov a ďalších prvotriednych surovín, aby sme Vám mohli ponúknuť boilies, ktorý je podľa našich testov skutočne dokonalý!

Naším základným cieľom bolo vyvinúť maximálne prírodnej nástrahu, ktorá bude pre kaprov neprekonateľne lákavá takmer vždy a všade. Najmä preto sme sa rozhodli zostaviť toto boilies zo surovín, ktoré sú pre kapry úplne prirodzené a ktorým nedokážu odolať.

Boilies Kill Krill je zložené z 23 starostlivo vybraných zložiek -nízkoteplotních rybích múčok, hodnotných mliečnych proteínov a niekoľkých druhov vybraných vtáčieho zobu poskladaných tak, aby bola v optimálnom pomere zaistená vysoká výživná hodnota a ľahká stráviteľnosť. Ako už názov napovedá, výnimočnosť nášho nového boilies zaisťujú krillové produkty. Boilies Kill Krill obsahuje veľké množstvo exkluzívny krillové múčky, 100% čistú krillovou tekutú potravu a delikatesná hydrolizovaný krillový extrakt, ktoré zaručujú jedinečnú chuť a vôňu hotového boilies.

 

Súvisiace kategórie: Kŕmenie, pelety, nástrahy

S Karel Nikl Hotové boilies Ready Kill Krill 1kg zákazníci najčastejšie kupujú