Karel Nikl Hotové boilies Ready KrillBerry 250g

Hotové boilies Karel Nikl KrillBerry READY 250g

Popis výrobku Karel Nikl Hotové boilies Ready KrillBerry 250g

hmotnosť250 g

Hotové boilies Karel Nikl KrillBerry READY 250g - hotové boilies.

Dlho som cítil, že v našom sortimente boilies chýba výrazná ovocná pecka. Nechcel som však ísť cestou klasických príchutí, ktoré sú u kaprov veľmi známe a ktorých účinnosť nie je podľa mojich skúseností až tak výnimočná.

Preto som usilovne zháňal najrôznejšie vzorky prírodných koncentrátov, sladkých esencií a ovocných chuťových stimulátorov. Skrátka niečo úplne nové! Dnes už som si istý, že sa naša snaha vyplatila. Podarilo sa nám skombinovať niekoľko prvotriednych ovocných atraktorov výrazných lesných plodov, ktoré vykazujú naozaj nadštandardné účinnosť.

Aj keď sme tieto tekuté zložky skúšali v rôznych mixoch, naprosto nejvražednějších výsledkov sme dosiahli po skombinovaní s decentne upraveným a doslazeným krill-mixom, ktorý sa tak stal základom tohto nového ovocného zabijaka.

Obzvlášť na revíroch, kde je klasické rybie a mäsové boilies používané vo veľkej miere, bude KrillBerry jasným favoritom! Vďaka vyššej prchavosti použitých atraktorov je KrillBerry tiež úplne ideálne pre lov v chladnej vode alebo priamo pre zimný lov.

Na túto novinku som naozaj veľmi pyšný a som si istý, že sa v ďalšej sezóne stane druhou vlajkovou loďou po boku obľúbeného Kill Krill.

Karel Nikl Hotové boilies Ready KrillBerry 250g zákazníci najčastejšie kupujú