Karel Nikl Hotové boilies 3XL READY

Ani po toľkých rokoch v našej ponuke 3XL nestarne a stále dokazuje, že tradícia a kvalita má na poli kaprových návnad svoje miesto! Úplne legendárny istota mnohých popredných rybárov! Boilies 3XL je konštruované tak, aby dokázalo nachytať kapry v akejkoľvek možnej situácii. 3XL je vďaka dokonalému uvoľňovaniu atraktorov skvelé pre chytanie v krátkom časovom úseku, ale tiež istotou mnohých pretekárov alebo feedarařů. Jedná sa o naozaj brilantné univerzálne boilies, ktoré má na svojom konte množstvo neuveriteľných úspechov a ktorý čaká ešte dlhá budúcnosť.

Popis výrobku Karel Nikl Hotové boilies 3XL READY

Ani po toľkých rokoch v našej ponuke 3XL nestarne a stále dokazuje, že tradícia a kvalita má na poli kaprových návnad svoje miesto!

Úplne legendárny istota mnohých popredných rybárov! Boilies 3XL je konštruované tak, aby dokázalo nachytať kapry v akejkoľvek možnej situácii. 3XL je vďaka dokonalému uvoľňovaniu atraktorov skvelé pre chytanie v krátkom časovom úseku, ale tiež istotou mnohých pretekárov alebo feedarařů.

Jedná sa o naozaj brilantné univerzálne boilies, ktoré má na svojom konte množstvo neuveriteľných úspechov a ktorý čaká ešte dlhá budúcnosť.