Popis výrobku Mivardi Krmítková zmes D1 1,9kg

hmotnosť1900 g
veľkosť balenia1,9kg

Krmítková zmes Mivardi D-1 1,9kg

 

D1 - Kapor Halibut - Vnadiaca zmes tmavej farby s ľahkým bronzovým nádychom a úplne originálnym MIVARDI arómu. Na vývoji sa podieľali poprední odborníci na lov kaprov. Zmes je postavená predovšetkým na českej vody, a preto sa radí medzi najúspešnejšie na našom trhu. Získala si obľubu u tisícov spokojných rybárov.

 

D1 - Kapor Med - Úspešné kŕmenie veľmi svetlé žltkastej farby, postavené podľa skúseností kaprárov v SR. Jemné, ale veľmi stále medová aróma sa vo vode veľmi dobre šíri a udrží rybu v lovnom mieste veľmi dlhú dobu. Prírodný medový extrakt dodáva kŕmenie prirodzenú sladkosť a výrazne zvyšuje jeho účinnosť. Vynikajúci od jari až do jesene.

 

D1 - Kapor Orech - Kapre rôzne druhy orechov milujú. Na základe tejto rokmi overené skúsenosti bolo postavené toto nové kŕmenie tmavšie bronzovej farby s jedinečnou receptúrou. Jeho príjemná, nie však príliš výrazná vôňa láka kapry po celý rok. Je vhodné aj v čase, keď kapry zle berú a iná návnada je skôr odrádza.

 

D1 - Kapor Scopex - Obľúbené kŕmenie bronzovo-žltej farby pre lov v teplejších mesiacoch roka (máj - september). Kŕmenie po navlhčení získava skvelú konzistenciu pre použitie do kŕmidiel aj samostatne. Kvalitné aróma Scopex je osvedčenou kaprie lahôdkou a jeho účinnosť je vo väčšine rôznorodých podmienok počas lovu vyskúšaná.

 

D1 - Kapor Jahoda - Kŕmenie v červenej farbe s sladkastou chuťou a výraznou jahodovým aróma, ktoré výborne pôsobí predovšetkým v teplejšej vode. Najvyššie preto funguje od mája do septembra. Je určené pre lov kaprov na jazerách a rozľahlých nádržiach, pretože dokáže lákať rybu aj na väčšie vzdialenosti.

 

D1 - Feeder Jazero - Kŕmenie tmavšie farby pre lov s feederovým alebo klasickým krmítkom na stojatých vodách alebo stredne tečúcich riekach. Táto vnadiaca zmes bola vyvinutá popredným českými špecialistami pre lov na feeder.

 

D1 - Feeder Rieka - Kŕmenie pre lov s feederovým alebo klasickým krmítkom vyvinuté majstrami SR v love na feeder. Je vhodné pre lov veľkých rýb na hlbokých vodách alebo na použitie na riekach so silnejším prúdom. Má lepivú konzistenciu a veľmi dobre nesie živú návnadu.

 

D1 - Plotica Tmavá - Kŕmenie na plotice tmavej farby, ktoré výborne pracuje vo vode a ľahko uvoľňuje drobné čiastočky v stĺpci. Preto je určené hlavne na jazerá a rybníky. Výborne funguje aj v chladnejších vodách na jeseň a na jar, kedy drobnejšie ryby o bežná kŕmenie nejaví záujem.

 

Súvisiace kategórie: Boilies, dipy, cesta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S Mivardi Krmítková zmes D1 1,9kg zákazníci najčastejšie kupujú