Daiwa Prút Ninja X Carp 3,6 m 3 lb
Popis výrobku Daiwa Prút Ninja X Carp 3,6 m 3 lb
| transportná dĺžka | 0 cm |
| hmotnosť prútu | 0 g |
| testovacie krivka | 5,75 lb |
| počet dielov | 2 |
| Dĺžka prútu | 1,6m |
| Veľkosť navádzacieho očka | 0 mm |
| gramáž do | 3lb |
| hmotnosť prútu | 345 g |
| počet dielov | 3 |
| počet očiek | 6 |
| transportná dĺžka | 126 cm |
KAPROVÉ PRÚTY DAIWA NINJA NINJA X CARP 3 DIELY
Tenký blank HMC+ sa pri náhode plne zaťaží a je precízne vyvážený. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zo zmršťovačky sa ľahko čistí a zabezpečuje bezpečný úchop pri hode.
- Prúty sú vybavené 50mm navádzajúcim očkom.










