Rapala Wobler Skitter Pop Top Water Fresh 09 F
Popis výrobku Rapala Wobler Skitter Pop Top Water Fresh 09 F
| dĺžka | 9 cm |
| váha | 14 g |
| počet trojháčiky | 2 veľ.3 |
| vlastnosť | plávajúce |
| technika lovu | nahadzovanie |
| vhodné pre | ostriež, morský ostriež, pstruh, šťuka, boleň |
| hĺbkový rozsah | hladinový |
| dĺžka (cm) | 9 cm |
Skitter Pop Top Water Fresh 09 F - balzová wobler určený pre povrchový lov. Nástraha vďaka tvaru hlavy vytvára vo vode zhluk bublín sprevádzaný špecifickým zvukom. Veľmi účinné v miestach nad vodným porastom, či v prípade, že ryby lovia pri hladine.
S Rapala Wobler Skitter Pop Top Water Fresh 09 F zákazníci najčastejšie kupujú
Zfish Záťaž Tribomb Lead1.6 EUR














